Pytania i odpowiedzi FAQ
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.

Pytania i odpowiedzi FAQ

1. Czy zabieg przedłużania rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nie wpływa na pogorszenie stanu naturalnych rzęs. Cykl życia rzęs jest regulowany przez organizm czlowieka i wynosi od 2 do 3 miesięcy. W tym czasie wszystkie rzęsy rosną i wypadają. Na miejsce każdej wypadniętej rzęsy, do której przyklejona była rzęsa VIP FUR LASHES, wyrasta nowa rzęsa, taka sama jak zawsze.

Naturalne rzęsy osłabić może niewłaściwa pielęgnacja, a więc zbyt częste lub zbyt mocne pocieranie lub rozczesywanie ich. Niemniej jednak jest to zjawisko czasowe i po upływie 2-3 miesięcy (jednego cyklu życia rzęs) wszystko wróci do normy. Z tego względu bardzo ważna jest opieka osoby wykonującej zabieg nad swoim klientem, aby w porę wykryć wszelkie błedy czynione przez danego klienta.

2. Czy przed zabiegiem przedłużania rzęs można wykonać hennę lub trwałą?

Farbowanie henną rzęs przed zabiegiem nie jest konieczne, o ile nie są one wyjątkowo jasne. Na życzenie klienta można przeprowadzić ten dodatkowy zabieg ale tylko przed założeniem rzęs VIP FUR LASHES, zazwyczaj dzień przed. Po przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs nie wolno ich poddawać ani farbowaniu ani trwałej.

3. Jak przygotować się do zabiegu przedłużania rzęs metodą VIP FUR LASHES?

Przed zabiegiem nie należy tuszować rzęs. Należy wyjąć szkła kontaktowe a następnie dokładnie umyć rzęsy płynem do demakijażu (najlepiej na bazie wody). Powieki i rzęsy muszą być zupełnie czyste i suche.

4. Czy rzęsy VIP FUR LASHES są dobrej jakości?

W moim studiu urody oferuję paniom rzęsy z włosia norek najwyższej jakości dostępnej na rynku. Posiadam rzęsy różnej długości a także kształtu, co sprawia, że przedłużone rzęsy łudząco przypominają naturalne! Nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani substancji chemicznych, dzięki czemu VIP FUR LASHES są hipoalergiczne.

5. Czy rzęsy z włosia norek syberyjskich są bezpieczne?

Oczywiście! Aplikacja rzęs VIP FUR LASHES nie zakłóci fizjologicznego wzrostu przydatków skóry. Czas, który jest potrzebny do zastąpienia jednej naturalnej rzęsy, trwa około 10 tygodni. Ludzkie rzęsy odnawiają się nieustannie. VIP FUR LASHES to pewność najwyższej jakości rzęs oraz akcesoriów. Kleje używane do zabiegu zagęszczania rzęs z norek nie pozostawiają widocznych śladów. Co więcej klej jest niewidoczny, przebadany i bezpieczny dla oczu.

6. Jak pielęgnować VIP FUR LASHES?

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 nadaje się dla każdej kobiety, gdyż nie wymaga wiele uwagi. Rzęsy VIP FUR LASHES są odporne na ciepło, pot, łzy i przede wszystkim wodę. Po zabiegu zagęszczania rzęs można robić dalej to co się lubi, czyli ćwiczyć, pływać, biegać, opalać się, itp. VIP FUR LASHES sprawi, że latem zapomnisz o rozmazanym tuszu po kąpieli w morzu. Rzęsy z norki nie wymagają tuszowania do uzyskania pięknego i długiego efektu. Należy pamiętać aby szczotkować je 2 razy dziennie ( rano i wieczorem) specjalną szczoteczką do czesania naturalnych rzęs.

7. Jak często należy odwiedzać studio Czas Metamorfozy w celu uzupełniania rzęs?

Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy powinno dopełniać się co 3 -4 tygodnie. Naturalne rzęsy wypadają a czas potrzebny do ich odnowy to 60-90 dni. Rzęsy VIP FUR LASHES nadają się do długoterminowego stosowania.

8. Czy po zabiegu przedłużania rzęs można sie malować?

Makijaż twarzy i oczu może być wykonywany jak dotychczas, co oznacza, że można stosować zarówno podkład, puder, cienie, jak i kreskę. Jeśli zaś chodzi o demakijaż, to należy zwrócić uwagę, aby wykorzystywane do tego produkty były beztłuszczowe, czyli wykonane na bazie wody, pianki lub żelu. Stosowanie tuszu do rzęs jest możliwe, jednakże tylko na końcówkach rzęs.

9. Jak długo utrzymuje sie efekt pełnych, wytuszowanych rzęs?

Rzęsy VIP FUR LASHES utrzymują się na naturalnych przez około 2 miesiące, co oznacza, że mniej więcej w połowie tego cyklu (w trzecim, czwartym lub piątym tygodniu) będzie ich połowę mniej. Jest to też czas, w którym należy zgłosić się do gabinetu kosmetycznego celem uzupełniania brakujących rzęs, aby utrzymać idealny wygląd rzęs oraz zapobiec dużym, widocznym wahaniom ich ilości.

10. Czy można usunąć wydłużone rzęsy?

Tak, mogą być usunięte ale same też wypadną naturalnie w okresie 2 miesięcy. Usuwanie rzęs może wykonać tylko osoba przeszkolona, za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych produktów, które z łatwością rozpuszczają klej stanowiący spoiwo naturalnej rzęsy z przedłużoną, rozdzielając je bez uszkodzenia naturalnie rosnących rzęs.

11. Do jakiej długości można wydłużyć naturalne rzęsy?

Od 30% do 50% naturalnej długości.

12. W jaki sposób można zapłacić za zabiegi?

Jedyną formą płatności jest gotówka.

13. Jak można dojechać do studia Czas Metamorfozy?

Stara Miłosna należy do dzielnicy Wesoła. Na kilka sposobów można do mnie dojechać. Samochodem jadąc z centrum Warszawy wybieramy trasę na Lublin, Mińsk Mazowiecki i jadąc ul. Trakt Brzeski skręcamy w Jana Pawła II i na rondzie skręcamy w lewo w ul. Gościniec, następnie w ul. Turkusową i na końcu tej ul. po lewo znajduje się ul. Malachitowa. Punkt charakterystyczny to budynek Ochotniczej Straży Pożarnej i sklep Lidl.


Można również przyjechać od strony Międzylesia, ta opcja jest dla pań kierujących się z Otwocka i okolic. Kierujemy się na Centrum Zdrowia Dziecka, i jadąc ul. Al. Dzieci Polskich przejeżdżamy przez lasek, cały czas kierując się prosto ul. Graniczną, do ronda Macierowe bagno (punkt charakterystyczny- Fitness), na rondzie w lewo w ul. Jana Pawła II i za mostkiem skręcamy w prawo w osiedle blizniaków, w ul. Rubinową, w lewo w ul. Szmaragdową i w prawo w ul. Malachitową.


Autobusy zatrzymujące się pod Lidlem, przystanek Sagalli: 198, 411, 502

Pomocna może okazać się mapka którą znajdziecie państwo na dole strony.