Stylizacja rzęs
Naturalne rzęsy można różnie stylizować, wszystko zależy od Twojego pomysłu oraz anatomii oka. Np. być to tzw. "kocie oko"...

Stylizacja rzęs

Rzęsy z włosia norki syberyjskiej są dostępne w różnych długościach lecz tylko w jednej grubości! Oryginalne rzęsy VIP FUR LASHES występują jedynie w grubości 0,15mm po złączeniu (grubość pojedynczej rzęsy to ok.0,07).

Gama długości obejmuje przedziały rozmiarowe: 7-9mm, 9-11mm, 11-13mm, 13-15mm, 15-17mm oraz dwa stopnie podkręcenia: C-curl i J-curl. Musisz wiedzieć że salony które reklamują się iż zakładają rzęsy z włosia norki o różnej grubości niestety niewiele wspólnego mają z naturalnym produktem i mijają się z prawdą. W moim gabinecie Czas Metamorfozy każda kobieta traktowana jest indywidualnie.

Dlatego u mnie i Ty poczujesz się nieprzeciętnie, gdyż naturalne rzęsy są dobierane specjalnie z myślą o Tobie! Dopasuję do Ciebie nie tylko odpowiednią długość ale także kształt zakładanych rzęs. Od dziś Twoja oprawa oczu nabierze zapierającego dech w piersiach wyglądu.

Wygląd rzęs jaki możemy uzyskać

Naturalne rzęsy można różnie stylizować, wszystko zależy od Twojego pomysłu oraz anatomii oka. Może być to tzw. "kocie oko" ( przedłużenie dłuższych rzęs w kąciku zewnętrznym), bądź kształt naturalny tzw. oko otwarte (w kącikach rzęsy krótsze, na środku oka najdłuższe). Do każdego zabiegu zagęszczania stosowane są 3, a nawet 4 długości naturalnych rzęs.

Tuszowanie po zabiegu metodą 2:1

Doczepione rzęsy malować można (aczkolwiek nie ma potrzeby). Najlepiej używać do tego specjalnych tuszy na bazie wody. Niektóre firmy mają w ofercie specjalne mascary, które zostały zaprojektowane z myślą o stylizacji przedłużonych, naturalnych rzęs. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce i odpowiedniemu składowi tuszu, dodatkowo utrwalają klej i przedłużają trwałość naturalnych, przedłużanych rzęs.

Na jaka okazję nadają się rzęsy VIP FUR LASHES?

Produkt wykonany z włosia norki nadaje się na każdą okazję. Zagęszczanie i przedłużanie rzęs za pomocą naturalnego produktu sprawia, że można nosić je zarówno do pracy jak i od święta.

  • Na delegację - chcąc zawsze wyglądać efektownie
  • Na wesele i inne imprezy okolicznościowe- aby oczarować gości
  • Na randkę, by swoim uwodzicielskim spojrzeniem zostać w sercu amanta
  • Na dyskotekę, na plażę i wszędzie tam gdzie oczy poniosą.

Gwarantuję zadowolenie i uśmiech każdej pani po zabiegu :)