Pozyskiwanie rzęs
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.

Pozyskiwanie rzęs

Materiał z którego wykonane są rzęsy VIP FUR LASHES

Używane przeze mnie rzęsy VIP FUR LASHES są pozyskiwane z włosia norki syberyjskiej. I na chwilę obecną zyskują coraz większe grono zwolenniczek.

Rzęsy VIP FUR LASHES są pozyskiwane podczas procesu wyczesywania norki syberyjskiej, która dwa razy do roku gubi swoje futro. Wówczas jest ono ręcznie selekcjonowane i poddawane procesowi sterylizacji w celu pozbycia sie wszystkich alergenów, dlatego też rzęsy VIP FUR LASHES nie bedą uczulać. Kolejnym krokiem jest delikatne ułożenie w pudełeczkach według długości oraz nadanie ksztaltu rzęsom za pomocą temperatury.

Tak przygotowany produkt trafia do naszych firm.

Co wyróżnia rzęsy naturalne od innych produktów?

Są to najlżejsze i najdelikatniejsze rzęsy, o strukturze identycznej jak rzęsy ludzkie. Ich lekkość oraz fakt, że przypominają Twoje rzęsy nadaje im naturalny wygląd. Rzęsy z włosia norki utrzymują się znacznie dłużej niż wszystkie inne rzęsy dostępne na rynku.

Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję Twoich naturalnych rzęs. Rzęsy z włosia norki są niewyczuwalne na oku i niemal od razu po aplikacji klientka przyzwyczaja się do nich! Wizyta w warszawskim, rekomendowanym studiu VIP FUR LASHES sprawi, że uzyskasz maksymalne wydłużenie bez obawy o wypadanie naturalnych rzęs.

Rzęsy z włosia norki a Twoje bezpieczeństwo

Są to rzęsy naturalne i w 100% ekologiczne. Co więcej są one hipoalergiczne i sterylne, więc po zabiegu przedłużania rzęs u mnie nie musisz martwić się o efekty uboczne w postaci alergii czy podrażnienia Twoich oczu. Wykorzystywany przeze mnie produkt jest przebadany dermatologicznie i hipoalergicznie.

Czy rzęsy z włosia norki są naturalne?

Oczywiście! VIP FUR LASHES dysponuje tylko rzęsami naturalnymi, które nie zawierają substancji chemicznych, nie są poddawane obróbce chemicznej ani też nie są barwione.  Rzęsy z norek wyglądają tak samo naturalnie jak Twoje własne!