Metoda 2:1
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.

Metoda 2:1

Doklejanie rzęs metodą 2:1 jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na przedłużanie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten polega na doklejaniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju dwóch cieniutkich rzęs VIP FUR LASHES do jednej rzęsy naturalnej. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż rzęsy VIP FUR LASHES sa bardzo lekkie i nie różnią się strukturą od tych rosnących na powiece. Nosząc je można zapomnieć o tuszu do rzęs, jego codziennym demakijażu, zalotce czy tzw. kępkach.

Ponadto jest to jeden z niewielu zabiegów, podczas których efekt jest widoczny od razu, co przynosi dużą satysfakcję dla stylisty rzęs i klientki. Zabieg doklejania rzęs jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również przyjemny i komfortowy, bowiem odbywa się w pozycji leżącej na zamkniętym oku. Ponadto obszar otaczający oko jest dobrze chroniony specjalnym hydrożelowym płatkiem o działaniu przeciwzmarszczkowym i kojącym, aby wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry.

Czas trwania tej usługi jest uzależniony od ilosci rzęs klientki, jak również doświadczenia osoby wykonującej zabieg. Średnio założenie rzęs u doświadczonego stylisty trwa od 2 do 3h natomiast uzupełnienie od ½ do 2h.

Zalety metody 2:1

  • permanentne podkręcenie nawet, gdy rzęsy są wilgotne lub mokre ( podkręcone, końcówki rzęs są wyraźnie podniesione ku górze, w kierunku brwi, a nie prosto- poziomo).
  • Łatwość utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud i resztki makijażu.
  • idealna gładkość rzęs nie przyciągająca i nie kumulująca zanieczyszczeń.
  • posiadanie wyprofilowanych cieniutkich końcówek, które do złudzenia przypominają naturalne rzęsy.

Nie wierz na słowo a przyjdź i przekonaj się o zaletach VIP FUR LASHES na własnych oczach!

Dopełnianie i pielęgnacja doczepionych rzęs

Co 3 - 4 tygodnie należy ponownie zawitać do mojego gabinetu Czas Metamorfozy aby poddać się zabiegowi uzupełnienia brakujących rzęs. Przy pierwszym zagęszczaniu rzęs klientka otrzymuje specjalną szczoteczkę potrzebną do prawidłowej pielęgnacji naturalnych rzęs oraz instrukcję pielęgnacji rzęs po zabiegu.

Co różni przedłużanie rzęs metodą 2:1 od innych zabiegów dostępnych na rynku?

Przedłużanie rzęs jest sztuką wymagającą ponadprzeciętnej precyzji i dokładności, zwłaszcza gdy chodzi o metodę 2:1, kiedy to do każdej naturalnej rzęsy przykleja się aż dwie dodatkowe rzęsy. Metoda przedłużania rzęs w proporcji 2:1 to luksusowy zabieg który zachwyci każdą kobietę.

Zagęszczanie rzęs jest techniką, która pozwala uzyskać podwojoną ilość rzęs. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się dwie cienkie rzęsy z włosia norki.

Cechy, które wyróżniają VIP FUR LASHES

Pamiętajmy iż rzęsy naturalne są unikatowym materiałem w branży kosmetycznej, który nie posiada wad! Rzęsy są hipoalergiczne, nie są barwione ani poddawane obróbce chemicznej, a ich piękne podkręcenie to skutek działania wysokiej temperatury, która powoduje naturalny skręt włosia. Rzęsy poza pięknym wyglądem są również bardzo komfortowe do noszenia. Są niezwykle lekkie i miękkie.

Efekt pięknego podkręcenia i podwójnego zagęszczenia to nie jedyne zalety tej metody. Ich struktura jest identyczna jak rzęs ludzkich- dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie. Zabieg jest relaksem dla zmęczonych i zapracowanych kobiet.