Jak przedłużać rzęsy
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.

Jak przedłużać rzęsy

Cały zabieg to 9 kroków by cieszyć się pięknym spojrzeniem. Wystarczą 2-3 godziny wolnego czasu po którym każda Pani wyjdzie ode mnie w pełni zadowolona.

ETAP 1: Przed rozpoczęciem doczepiania rzęs klientka wyjmuje szkła kontaktowe (jeśli takie nosi). Przystępujemy do wstępnego oczyszczenia rzęs i twarzy. Zabieg zaczynamy od zmycia makijażu przy użyciu płynu do demakijażu na bazie wody. Następnie odtłuszczamy naturalne rzęsy klientki, aby mocniej i dłużej trzymał się klej na rzęsach.

ETAP 2: Następnie podklejamy dolne rzęsy specjalnymi płatkami kolagenowymi po zdjęciu (podklejanie taśmą jest niedopuszczalne! co niestety nagminnie wiele stylistek stosuje, nie licząc się z konsekwencjami podrażnienia skóry tejże taśmą) aby zapobiec sklejeniu się górnych i dolnych rzęs ze sobą, podczas zabiegu.

ETAP 3: Używam higienicznych urządzeń, dlatego tuż przed zagęszczaniem rzęs sterylizuję pęsety, których będziemy używać podczas zabiegu. To wszystko po to, aby mieć pewność, że będziesz u mnie bezpieczna.

ETAP 4: Wyjmujemy rzęsy z włosia norek o odpowiedniej długości oraz kształcie (wcześniej wybrane) .

ETAP 5: Przyklejamy po dwie rzęsy do rzęsy naturalnej, wykonujemy najpierw jedno oko następnie drugie.

ETAP 6: Po zakończeniu aplikacji przeczesujemy rzęsy i nakładamy odżywkę Lash Care Sealer.

ETAP 7: Zdejmujemy płatki.

ETAP 8: Podziwiamy efekt zagęszczania rzęs VIP FUR LASHES ;)

Każdy stylista ma swoistą technikę pracy, ale tak pokrótce wygląda zabieg zagęszczania rzęs w moim domowym gabinecie Czas Metamorfozy.