Gabinet
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.

Gabinet

Jedyne takie studio urody w mieście, dbające o swoje klientki!

Rekomendowane studio marki VIP FUR LASHES istniejące na warszawskim rynku sprawi, że od tej pory pokochasz swoj nowy look i dzięki niebywale długim i spektakularnym rzęsom nabierzesz pewności siebie która jest tak ważna w życiu codziennym. To wszystko za sprawą trwałego przedłużania i zagęszczania Twoich rzęs. Od dziś urzeczywistni się Twoje marzenie o pięknych i zalotnych rzęsach.

Gwarancja najlepszej jakości naturalnych rzęs

Dbając o wysoki standard oferowanych przeze mnie zabiegów używam jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek. Sekret wykorzystywanej w Czasie Metamorfozy metody, tkwi w rewelacyjnym włosiu, który jest odpowiedzialne za niesamowitą długość i lekkość rzęs.

Wyposażenie mojego studia w produkty konieczne do zastosowania metody zagęszczenia rzęs 2:1 oraz doświadczenie w przedłużaniu rzęs – to nie jedyne co mogę zaoferować swoim klientkom! Wspaniała atmosfera, długie chwile pełne relaksu i błogiego odprężenia są jak balsam na naszą duszę.

Czas Metamorfozy to indywidualne podejście do każdej klientki!

Masz wątpliwości jakie powinnaś wybrać rzęsy? Nie wiesz jaką długość a być może i kształt pasuje do Twojej oprawy oczu? Potrzebujesz rad pielęgnacyjnych, jak zachować piękno naturalnych rzęs?

Studio Czas Metamorfozy chętnie odpowie na te i inne pytania odnośnie zagęszczania rzęs metodą 2:1. Moja kompetencja w stylizacji pięknych i długich rzęs uczyni Cię piękniejszą i bardziej pewną siebie. Daje Ci gwarancję i pewność, że upragniony efekt zostanie osiągnięty!