Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png Sun FX opalanie natryskowe

Targi Beauty Forum Wiosna-Lato 2015
Jak zwykle dla mnie była to wizyta pełna wrażeń i zakupowego, rzęsowego szaleństwa :) choć ubolewam nad tym iż coraz mniej firm rzęsowych wystawia się na targach czego nie można powiedzieć o markach 'paznokciowych' czy medycynie estetycznej. Jednak z tego powodu miałam więcej czasu aby przyjrzeć się z bliska firmom proponującym opalanie natryskowe, gdyż od jakiegoś czasu się do niego przymierzałam.  

To co przekonało mnie do marki SunFX jest to iż jest pionierem tego zabiegu na naszym rynku, cała reszta to już słabsze kopie tego o co mi chodzi. Jakość sprzętu którego się używa aby uzyskać piękną i naturalną opaleniznę, aplikując ją w formie mgiełki oraz praca na nim jak i przede wszystkim jakość płynów nie mają sobie równych. Płyny te posiadają bowiem certyfikat Ecocert potwierdzający czystość ekologiczną.
Nie każdy zwraca na to uwagę, ja na pewno tak :) , tak jak rzęski aby osiągnąć wymarzony efekt muszą być wykonywane najlepszymi produktami tak i opalanie natryskowe.
Sama na sobie wypróbowałam i na mężu również i oboje już możemy powiedzieć że 'uwielbiamy' ten efekt, tym bardziej jak zbliżają się ciepłe miesiące i trzeba pozrzucać zimowe ciuszki :)
Dla mnie istotne jest że skóra ma delikatny, brązowy odcień, wygląda zdrowo i nie musiała być wystawiana na promienie słoneczne, i nie ma nic wspólnego z opalenizną z solarium ;)

W skrócie: na cały zabieg trzeba mieć 30 minut, najlepiej aby opalenizna była trwała czyli trzymała się do 14 dni należy wykonać dzień wcześniej peeling ciała, a w dany dzień nie używać balsamu, antyperspirantu ani perfum. Należy przyjść w ciemnych, w miarę luznych ubraniach. Po zabiegu należy wziąć prysznic, w zależności od metody po 3 lub 8h. Efekt końcowy opalenizny uwidacznia się na drugą dobę.
Zapraszam serdecznie panie jak i panów, gdyż w gronie męskich ten zabieg cieszy się taką samą popularnością :)

Opalanie natryskowe w moim studiu Czas Metamorfozy
Cena regularna opalanie całego ciała: 100zł
Cena dla klientek korzystających z zabiegu przedłużania rzęs: 80zł
Twarz, dekolt i ręce: 60zł
Nogi: 60 zł

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz