Blog
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.
link.png Przedłużone rzęsy na codzień i od święta

Uważasz, że twoim rzęsom daleko do ideału? Poeksperymentuj ze sztucznymi. Tak pogrubione czy przedłużone będą wodzić na pokuszenie. Przedłużanie rzęs może być idealnym wyjściem z sytuacji.

Jeśli lubisz odważny, wyrazisty, czasem nawet trochę teatralny makijaż, wybierz sztuczne rzęsy na pasku żelowym, który przyklejasz do powieki, tuż nad linią naturalnych rzęs.

Jeżeli jednak szukasz delikatniejszej stylizacji, która optycznie powiększy oczy i doda spojrzeniu zmysłowości, wybierz rzęsy w kępkach. Wprawdzie aby je przykleić, trzeba wprawnej ręki i cierpliwości, ale to świetne rozwiązanie, kiedy wybierasz się na eleganckie przyjęcie czy romantyczną kolację.

Jednak ulubioną metodą pań jest przedłużanie rzęs za pomocą doczepiania pojedynczych włosków, które stylistka dokleja do twoich naturalnych rzęs. Możesz je nosić nawet 6–8 tygodni. I to bez tuszowania! Możesz wybierać spośród metod aplikacji, pojedyńczej rzęsy, dwóch bądz nawet trzech do twojej jednej rzęsy! Dzięki temu nadasz objętości swoim rzęsom i stylistka będzie w stanie stworzyć piękny, puszysty wachlarz rzęs.

O czym warto wiedzieć przed zabiegiem trwałego wydłużania i zagęszczania rzęs:

1. Wybierz salon, który używa markowych produktów, np. Vip Fur Lashes, Nouveau Lashes, Noble Lashes

2. Stylistka powinna doklejać ci rzęsy o trzech długościach: w wewnętrznym kąciku oka najkrótsze, potem średnie, nad źrenicą długie, na końcu znów średnie.

3. Stylistka musi do zabiegu używać płatki żelowe pod oczy, służące do odseparowania dolnych rzęs od górnych (nie może używać tańszego odpowiednika- taśmy, gdyż skóra pod oczami może ulec uszkodzeniu przy usuwaniu taśmy)

4. Zabieg trwa do nawet 3 godzin i kosztuje od kilkuset do nawet tysiąca złotych.

5. Rzęsy trzeba uzupełnić (zwykle co 3–4 tygodnie). Za ten zabieg zapłacisz ok. 200 zł.

Odpowiednia stylizacja rzęs może zdziałać cuda!

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz