Blog
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.
link.png PANNY MŁODE POKOCHAŁY PRZEDŁUŻANE RZĘSY

O czym marzą przyszłe Panny Młode? By czarować spojrzeniem w tym najważniejszym dniu w życiu! W tym akurat Vip Fur Lashes sprawdzają się idealnie. Dlatego coraz popularniejsza staje się opinia, że perfekcyjny makijaż panny młodej nie istnieje bez niebotycznie długich rzęs i jest w tym dużo prawdy.

Oferta gabinetów kosmetycznych z roku na rok staje się coraz bogatsza. Wiele z nowych zabiegów jest przeznaczonych dla kobiet, które chcą wyglądać doskonale stając na ślubnym kobiercu. Od wyszczuplania, poprzez pielęgnację skóry twarzy po kosmetyczne poprawki poszczególnych rejonów ciała. Nic więc dziwnego, że tak przygotowana panna młoda chciałaby dograć każdy szczegół wyglądu. Uwieńczeniem starań wielu specjalistów jest dzień ślubu, kiedy do działania włącza się fryzjerka i makijażystka. Niby efekt olśniewający, ale czegoś brak, tylko czego?

Wiele z pań, które ten najważniejszy dzień mają już za sobą twierdzą, że popełniły błąd zapominając o zabiegu przedłużania rzęs. Mimo najszczerszych chęci stylistki, „zwykła” mascara nie wyciągnie rzęs aż do nieba, należy o tym pamiętać. Dlatego żeby sprostać wymaganiom klientek w bieli Studio Czas Metamorfozy oferuje paniom produkty z najwyższej półki jakimi są naturalne rzęsy Vip Fur Lashes. Przedłużanie rzęs właśnie podbija świat!

Końcowy efekt zależy zarówno od umiejętności jak i produktów na jakich pracujemy. Dobrej jakości rzęsy trzymają skręt niezależnie od pogody i aktywności klientki. Mają intensywny kolor i są naturalne w dotyku. Dzięki temu nie odkształcają się i nie łamią. Dobrze jest więc wybrać sprawdzone, markowe produkty.

A więc udanego wesela drogie panie!!!

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz