Blog
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.
link.png Zalety rzęs z naturalnego włosia

Zalety rzęs z naturalnego włosia

Największą zaletą rzęs z naturalnego włosia VIP FUR LASHES jest ich elastyczność oraz delikatność, co sprawia, że są niezwykle lekkie i doskonale upodabniają nasze rzęsy, jednocześnie ich nie obciążając. Rzęsy z naturalnego włosia VIP FUR LASHES mają strukturę identyczną jak rzęsy ludzkie, dlatego nie sprawiają wrażenia tzw. „efektu ciężkiego oka”. Subtelnie podkreślają głębię kobiecego spojrzenia. Noszenie ich na co dzień, a także podczas snu, jest komfortowe i wygodne. Bezpośrednio po zabiegu nie odczuwa się obecności doklejonych rzęs, przez co łatwo jest się do nich przyzwyczaić.
Przedłużanie i pogrubianie rzęs naturalnym włosiem można wykonywać u kobiet borykających się z problemem krótkich i słabych rzęs, bez ryzyka obciążenia oraz uszkodzenia rzęs naturalnych i skóry powiek. Nie powoduje to trwałego ubytku rzęs naturalnych.  Można je modelować elektryczną zalotką, a stosowanie maskary nie jest konieczne. Rzęsy z naturalnego włosia VIP FUR LASHES mają aksamitny, naturalny wygląd oraz są wodoodporne i bardzo trwałe. Można stosować je na basenie, w saunie, siłowni oraz latem.
Co więcej- nie uczulają (są hipoalergiczne oraz sterylne), zatem mogą je nosić osób cierpiących na alergie. Aplikacja rzęs z naturalnego włosia nie wpływa negatywnie na stan zdrowia. Rzęsy VIP FUR LASHES są przebadane dermatologicznie i w 100% ekologiczne. Stosowany klej nie ma kontaktu ze skórą, ponieważ zastyga bezpośrednio na rzęsach w ciągu kilku sekund. Zabieg jest bezbolesny i trwa od dwóch do trzech godzin, a efekt jest spektakularny.

 

a1.jpg  a2.jpg  a4.jpg
 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz