Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png Przedłużanie i zagęszczanie rzęs- zabieg przeznaczony dla każdej kobiety

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs- zabieg przeznaczony dla każdej kobiety


Na przedłużanie i zagęszczanie rzęs, rzęsami VIP FUR LASHES z naturalnego włosia może pozwolić sobie każda kobieta, która chce uatrakcyjnić swój wygląd. Zabieg ten często stosują panie „zapracowane”, prowadzące aktywny tryb życia, którym brakuje czasu na efektowne makijaże. Są to panie, które chcą atrakcyjnie i efektownie wyglądać każdego dnia, bez względu na okoliczności. Rzęsy przedłużają i zagęszczają również kobiety, które swoje naturalne rzęsy mają tak słabo widoczne,  że nawet najlepsza maskara niewiele im pomaga. Rzęsy przedłużają także panie w sezonie wakacyjnym oraz te, które wyjeżdżają do ciepłych krajów. Wysoka temperatura, woda, słońce nie sprzyjają długotrwałemu utrzymywaniu się maskary, dlatego przedłużanie i zgęszczanie rzęs sprawdza się perfekcyjnie i jest doskonałym zabiegiem dla pań dbających o swój kobiecy wygląd. Latem osoby w wieku 20-35 lat decydują się na wplatanie kolorowych rzęs między czarne, co dodaje im uroku i zmysłowości. Rzęsy przedłużają i zagęszczają nie tylko kobiety młode, ale również dojrzałe, pracujące na kierowniczych stanowiskach. Często panie te mają zakładane rzęsy krótkie z naturalnego włosia, aby uzyskać efekt naturalności (oko wygląda znacznie młodziej). Rzęsy stylizują przyszłe panny młode przed ceremonią ślubną, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać nieziemsko i nie martwić się rozmazanym tuszem. Rzęsy przedłużają i zagęszczają nie tylko celebrytki i osoby bardzo majętne, zabieg jest dostępny dla szerokiego grona kobiet, ponieważ jego cena jest dostępna na każdą kieszeń.

www.stylizacja-rzes-warszawa.pl

przedluzanie rzes warszawa, www.stylizacja-rzes-warszawa.pl.jpg

 

Komentarze
Gravatar

Martyna | 15-08-2013

Lubię uwodzić pięknym spojrzeniem, a dzięki wizycie w Waszym studiu mogę to robić każdego dnia. Z pewnością polecę ten salon swoim znajomym i koleżankom.

Gravatar

Malwina | 15-08-2013

Efekt olśniewający. Polecam wszystkim naprawdę warto.

Wyślij komentarz