Blog
Produkt wykonany z wlosia norki nadaje się na każdą okazję. Zageszczanie i przedluzanie rzes za pomoca naturalnego produktu.
link.png Czy przedłużanie rzęs w Warszawie naturalnym włosiem niszczy naturalne rzęsy?

Czy przedłużanie rzęs w Warszawie naturalnym włosiem niszczy naturalne rzęsy?


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs naturalnym włosiem VIP FUR LASHES jest całkowicie bezpieczne dla rzęs naturalnych. Rzęsy z naturalnego włosia VIP FUR LASHES są wyjątkowo lekkie i delikatne, dlatego nie obciążają naturalnych rzęs i nie różnią się od nich strukturą. Zabieg Przedłużanie rzęs w Warszawie metodą 2:1 mogą Panie wykonać w naszym salonie a polega on na  doklejaniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju dwóch cieniutkich rzęs VIP FUR LASHES do jednej rzęsy naturalnej.  Klej stosowany podczas zabiegu jest najwyższej jakości, a dodatkowo nie ma kontaktu ze skórą. Przedłużanie rzęs nie powoduje iz  Naturalne rzęsy nie są posklejane, a klej nie „wypala” ich końcówek.
Podczas Przedłużanie rzęs klej zastyga w ciągu kilku sekund bezpośrednio na rzęsach. Rzęsy  VIP FUR LASHES są hipoalergiczne i sterylne, co zostało potwierdzone badaniami dermatologicznymi. Aby rzęsy naturalne nie uległy uszkodzeniu, metamorfoza dokonywana jest przez najlepszych profesjonalistów wiec Przedłużanie rzęs w Warszawie w nasym salonie jest 100% bezpieczne . Doklejane rzęsy są indywidulanie dobierane do każdej kobiety. Długość, grubość i kształt rzęs z naturalnego włosia jest odpowiednio dopasowywana do oprawy oczu. Dbając o wysoki standard zabiegu używane produkty podczas Przedłużania rzęs są jedynie przebadanych, rekomendowanych marek. Po 3- 4 tygodniach od metamorfozy wykonywany jest zabieg uzupełniania brakujących rzęs. Ważnym jest aby klientka pielęgnowała rzęsy po zabiegu specjalną szczoteczką otrzymaną od stylistyki.  Przedłużanie i zgęszczanie rzęs w Warszawie metodą 2:1 pozwala na utrzymanie odpowiedniej higieny, ponieważ z łatwością zmywa się z nich resztki makijażu, a także brud, tłuszcz i kurz. Proces zdjęcia rzęs z naturalnego włosia powinien mieć miejsce w profesjonalnym studiu Przedłużanie rzęs przez stylistkę, która dokonywała metamorfozy. Wiele kobiet nosi przedłużone rzęsy przez  kilka lat, nie robiąc żadnej przerwy, a mimo wszystko ich naturalne rzęsy nie uległy zniszczeniu, czy uszkodzeniu.
 

 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz