Blog
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.
link.png dni otwarte

DNI OTWARTE !!! Weekend 9-10 marca

Drogie Panie, będzie dobra okazja aby zapytać nas o to co chciałybyście wiedzieć na temat rzęs czy makijażu permanentnego a dotychczas nie miałyście okazji tego zrobić. Dostać poradę kolorystyczną na temat makijażu okolicznościowego czy dobrać odpowiednie dla naszego oka podkręcenie i długość rzęs. Dowiedzieć się więcej na czym polega zabieg przedłużania rzęs i jak wykonuje się makijaż permanentny Purebeau.
Zapraszamy do naszego studia w godzinach 12-17 w sobotę i niedzielę, żeby porozmawiać przy cieście i kawie.

Idzie wiosna, za 3 tygodnie Święta Wielkanocne, chcielibyśmy dać szansę każdej z pań aby poczuła się idealnie w swojej skórze i podarowała sobie odrobinę luksusu, dlatego towar tak wyjątkowy jak Vip Fur Lashes powinien być wypróbowany przez każdą z pań która marzy o spektakularnych lecz naturalnych rzęsach, lekkich oraz delikatnych lecz proponowany przez nasze studio w przystępnej cenie.

Te dni otwarte, są dla Was drogie Panie i my będziemy tam czekały na Was i Wasze pytania. Wezcie koleżankę, mamę, siostrę czy przyjaciółkę. Znajdziecie nas na Gocławku, ul.Roztocka 9a lok.2. Mamy prezent dla pierwszych 30 pań które do nas zajrzą lub zatelefonują, bowiem do każdego, wykonanego zabiegu przedłużania rzęs dajemy w prezencie odżywkę- utrwalacz Nouveau Lashes do rzęs przedłużanych bądz mascarę Noir Nouveau Lashes, wartości 100zl.

do zobaczenia w weekend... mamy nadzieję że poświęcicie nam chwilę ze swojego wolnego czasu...
czekamy na Was...

dni_otwarte-2.png

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz