Blog
Są to najlżejsze i najdelikatniejsze rzęsy, o strukturze identycznej jak rzęsy ludzkie. Naturalny wygląd gwarantowany.
link.png You Can Do !!!

Przedłużanie rzęs
Długie i gęste rzęsy dają efekt spektakularny. Od kilku lat w USA od niedawna w Europie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy.
• Rzęsy VIP FUR LASHES charakteryzują się naturalnym włosiem .
• Wizyta kosmetyczna trwa ok. 2/2.5 godzin podczas której doklejane są naturalne rzęsy do własnych, metodą 2:1.
• Efekt jest zachwycający, rzęsy są długie i gęste. Klej jest wodoodporny, czysty i bezpieczny, testowany farmaceutycznie, przez co jest bezpieczny dla oka.
• Rzęsy VIP FUR LASHES są różnej długości od 7 mm do 17mm.

• Korzystanie z sauny i basenu nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs.
Nosząc przedłużone rzęsy VIP FUR LASHES nie ma potrzeby używania tuszu do rzęs.

Przedłużanie rzęs 2:1 jest najbezpieczniejszą i najefektywniejszą z metod.
Metoda ta pozwoli Ci uzyskać efekt dłuższych i gęstszych rzęs , przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu oka. W zabiegach zastosowane są różne długości rzęs, dzięki czemu możesz sama zadecydować o tym jaki dokładnie efekt chcesz uzyskać.
Istotą pięknych rzęs jest ich odpowiednia długość, gęstość i właściwe wyeksponowanie. Stworzono system, który pozwala na doklejenie do własnej rzęsy dwóch naturalnych rzęs, dzięki czemu oko otwiera się, a spojrzenie staje się zdecydowanie bardziej wyraziste.
VIP FUR LASHES  idealnie wygląda każdego dnia nawet gdy czas spędzasz aktywnie.
Możesz bez obaw brać prysznic, pływać, korzystać z zabiegów SPA i spać :) , ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i wytrzymałe.
Nawet najlepiej wytuszowane rzęsy nie zapewnią spojrzeniu takiej lekkości i efektu jak fachowo uzupełnione sztucznymi. Są one bezpieczne gdyż w naszym salonie VIP FUR LASHES używamy tylko przetestowanych, hipoalergicznych produktów

 
Przedłużane rzęsy zapewniają piękny wygląd przez całą dobę, nie potrzebują używania zalotek czy wielowarstwowych makijaży.
Słowem stają się naturalnym sprzymierzeńcem kobiecego piękna.
Metoda przedłużania rzęs VIP FUR LASHES dwa do jednego(2 rzęsy do 1 własnej rzęsy) daje naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs .
Każda klientka po wykonanej usłudze otrzyma zalecenia do domu oraz szczoteczkę do pielęgnacji rzęs.
W dowolnym momencie można usunąć wszystkie rzęsy przedłużone metodą VIP FUR LASHES bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Służy do tego specjalny preparat usuwający doklejone rzęsy. Zabieg zdjęcia przedłużonych rzęs trwa zaledwie kilkanaście minut.
 

Przed�użanie rz�s metod� 2 do 1 z naturalnego w�osia z norek.jpg

 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz