Blog
Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas zabiegów używamy jedynie przebadanych produktów rekomendowanych marek.
link.png Wskazówki dotyczące pielęgnacji przedłużanych rzęs

Pamiętajcie drogie panie o odpowiednim traktowaniu przedłużanych rzęs.
Rzęsy z włosia norek są naturalnie miękkie dlatego dają taki komfort noszenia, jednak wiele pań pyta jak sobie z nimi radzić aby były łatwiejsze do 'ujarzmienia' ?
Najskuteczniejszym sposobem jest stosowanie raz, dwa razy w tygodniu odżywki-nabłyszczacza, która je odpowiednio usztywni i nada piękny blask. Nabłyszczacza używa stylistka zaraz po zakończeniu zabiegu przedłużania rzęs, jednak wskazane jest dodatkowe używanie jej w czasie noszenia przedłużanych rzęs w celu ich usztywnienia.
Również pytacie panie o specjalne mascary.
Są to mascary na bazie wody, które swoim składem nie luzują wiązań kleju. Te mascary są idealne do tuszowania dolnych rzęs lub samych górnych końcówek, jeśli jeszcze pani czuje potrzebę używania tuszu na przedłużonych rzęsach. Pamiętajcie iż używanie zwykłej mascary spowoduje szybszą utratę przedłużonych rzęs gdyż dojdzie do poodklejania się rzęs spowodowanego składnikami tłustymi mascary oraz uszkodzeń mechanicznych do których dochodzi przy demakijażu oka płatkiem nasączonym mleczkiem.
Co do płynów micelarnych to używamy tylko jednofazowych, pozbawionych substratów oleistych.

Jeśli chcecie panie jak najdłużej cieszyć się swoimi cudownie przedłużonymi rzęsami to powyższe wskazówki powinny Wam w tym pomóc.
W naszym salonie Vip Fur Lashes możecie panie nabyć wyżej omówione produkty, zarówno płyn do demakijażu Nouveau Lashes, jak i odżywkę-nabłyszczacz oraz mascarę Nouveau Lashes Noir

 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz