Blog
Naturalne rzęsy można różnie stylizować, wszystko zależy od Twojego pomysłu oraz anatomii oka. Np. być to tzw. "kocie oko"...
link.png WOSP już za tydzień

Oferujemy jednorazowy zabieg przedłużania rzęs metodą

VIP FUR LASHES 2:1 z naturalnego włosia z Norek

 

Cztery powody dla których naprawdę warto!

 

Naturalne rzęsy

1. Codziennie możesz kusić pięknym spojrzeniem, bez konieczności wykonywania makijażu. VIP FUR LASHES charakteryzują się naturalnie ciemną barwą, nie ma zatem potrzeby używania maskary. Ponadto rzęsy są wodoodporne i hipoalergiczne.

Profesjonalizm

2, Nie czekaj z decyzją! Cudowne rzęsy zagęszczane metodą 2:1, staranna praca i doświadczenie naszych stylistek, sprawią, że od dziś nie będziesz już musiała tuszować swoich rzęs aby uzyskać powalający efekt!

Efekt

3. Od dziś możesz zapomnieć o doczepianiu kępek i dyskomforcie! Po wizycie w naszym salonie VIP FUR LASHES możesz być pewna, że doczepione rzęsy będą niesamowicie lekkie i przyjemne na co dzień..

Stylistki

4. W naszym gabinecie VIP FUR LASHES każda kobieta traktowana jest indywidualnie. Dlatego u nas i Ty poczujesz się nieprzeciętnie, gdyż naturalne rzęsy są dobierane specjalnie z myślą o Tobie! Dopasujemy do Ciebie nie tylko odpowiednią długość ale także kształt zakladanych rzęs.

 

wiecej informacji:

 

www.stylizacja-rzes-warszawa.pl

 

 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz