Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png ŚWIATOWEJ KLASY MAKIJAŻ PERMANENTNY PUREBEAU TRS 250

ŚWIATOWEJ KLASY MAKIJAŻ PERMANENTNY PUREBEAU TRS 250

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnym urządzeniu wysokiej klasy TRS 250 High Speed niemieckiej firmy PUREBEAU zapewniającym całkowitą sterylność, komfort i precyzję. Maszyna ta jest idealnie dostosowana do poszczególnych obszarów, posiada sterowane elektronicznie stopnie prędkości, a mianowicie od 90 do 250 uderzeń igły na sekundę. Co ważne, posiada również wyjątkowo precyzyjny bieg zapewniający idealną dokładność przy barwieniu czyli nie zdarzają się wahania prędkości czy niespokojnego ruchu.

Wszystkie barwniki które używamy do wykonywania makijażu permanentnego są to produkty niemieckie i szwajcarskie, przebadane i posiadające niezbędne certyfikaty zgodne z Normami Unii Europejskiej.

Igły używane do każdego zabiegu są igłami sterylnymi, jednorazowymi wykonanymi ze stali szlachetnej, nie powodujące podrażnień ani alergii. Zabieg makijażu permanentnego w naszym salonie wykonywany jest na najwyższym stopniu, zarówno bezpieczeństwa jak i higieny.

PUREBEAU TRS 250 + wieloletnie doświadczenie lingeristki to jest gwarancja udanego zabiegu.
makijaż permanentny, makijaż permanentny brwi,  makijaż permanentny ust, makijaż permanentny powiek,
Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz