Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png Porady naszej stylistki

Studio VIP FUR LASHES zapewnia perfekcyjną stylizację rzęs metodą 2:1, dzięki czemu osiągamy efekt podwójnego zagęszczenia i maksymalnego wydłużenia rzęs. Do zabiegu wykorzystywane są naturalne produkty najwyższej jakości.
Rzęsy z włosia norek nie różnią się strukturą od rzęsy ludzkiej, są tak samo delikatne, miękkie i lekkie, dlatego też efekt końcowy stylizacji wygląda tak naturalnie.
Zabieg przedłużania rzęs nie niszczy naturalnie rosnących rzęs, jest całkowicie dla nich bezpieczny. Normalną i naturalną funkcją, regulowaną przez organizm, jest utrata rzęs. Cykl ich życia wynosi od 2 do 3 miesięcy (ok 90 dni). W tym czasie rzęsa wypada, a na jej miejsce wyrasta nowa. Początkowo krótka i słaba ale z czasem osiąga długość jak przed wypadnięciem. Po upływie 2-3 miesięcy rzęsa ponownie wypada.
Stylista nie jest w stanie określić, w której fazie wzrostu jet akurat dana rzęsa. Dlatego też możliwe jest wypadnięcie rzęsy nawet na drugi dzień po aplikacji, gdyż zakończył się akurat jej żywot.
Istotne jest aby klientka po zabiegu przestrzegała zasad pielęgnacji rzęs i zbyt mocno i często nie pocierała ich.
Jeśli naturalne rzęsy klientki są bardzo jasne to można przeprowadzić zabieg farbowania henną. Ułatwi to stylistce przedłużenie rzęs. Natomiast jest to zabronione już po przeprowadzonym zabiegu, jak również nie wskazana jest trwała ondulacja rzęs.
Efekt spektakularnych rzęs utrzymuje się mniej więcej do momentu pierwszego uzupełnienia czyli do trzeciego lub czwartego tygodnia po założeniu. Wiadomo że im dalej od pierwszej aplikacji tym mniej rzęs na oku. Dlatego ważne jest systematyczne uzupełnianie aby utrzymać piękny efekt pełnych, spektakularnych i wytuszowanych rzęs.
Jeśli klientka chce zrezygnować z przedłużonych rzęs, oczywiście jest taka możliwość ściągnięcia ich w naszym gabinecie VIP FUR LASHES. Do tego celu jest użyty specjalny preparat - Remover, który z łatwością rozpuszcza klej, nie uszkadzając przy tym naturalnych rzęs.
Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz