Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png Makijaż Permanentny oka i ust

Makijaż permanentny ust metodą PUREBEAU polega na trwałym wprowadzeniu (wszczepieniu) barwnika pod naskórek co sprawia, że makijaż jest niezmywalny i utrzymuje się ok 3-5 lat. Trwałość zależna jest od wieku klientki i od terapii pozabiegowej . Klientka dostaje po zabiegu wskazówki co do sposobu w jaki powinna postępować po zabiegu. Makijaż permanentny ust szczególnie zalecany jest przy ustach bardzo małych, niewyraźnych i bez koloru. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki zastosowaniu silnych środków znieczulających. Czas trwania takiego zabiegu uzależniony jest od tego czy klientka życzy sobie tylko kontur czy również dodatkowo wypełnienie  ust. Terapia pozabiegowa nie jest uciążliwa dla klientki, już po 4 godz. można normalnie spożywać posiłki i napoje. Usta trzeba często natłuszczać specjalnym kremem gojącym, który klientka dostaje od nas w prezencie i już praktycznie po 5 dniach klientka może cieszyć się pięknymi ustami.To  bardzo dobre rozwiązanie dla pań, które lubią mieć zawsze pięknie zarysowane i naturalnie wyglądające usta. Efekt końcowy zależy od preferencji klientki i może on być zupełnie naturalny  z lekkim podkreśleniem czerwieni ust lub intensywny z wyraźnym konturem i intensywnym kolorem .

Kontur oka podkreślony przy pomocy zabiegu permanentnego makijażu przy użyciu maszyny PUREBEAU, nadaje głębi oraz świeżości spojrzeniu. Komfortem jest to, że klientka ma zawsze o każdej porze dnia idealnie podkreślone oczy bez obawy, że się kreski zmyją lub oko się brzydko rozmaże. Co się często zdarza przy makijażu konwencjonalnym pod wpływem czynników atmosferycznych lub potu. Szczególnie polecane dla pań, które nie mają wiele czasu na wykonanie perfekcyjnego makijażu oka a chciałyby zawsze pięknie wyglądać.

Komentarze

Nie ma komentarzy

Wyślij komentarz