Blog
Stylistki z VIP FUR LASHES sprawia, że Twoje spojrzenie na długo pozostanie w pamięci przechodniów oraz zazdrosnych przyjaciółek.
link.png Kim Kardashian ma zawsze nienaganny, wielki wachlarz

0d2904c4094e5c4ac3a033dd6965039902d74bbd.jpeg

Kim Kardashian ma zawsze nienaganny, wielki wachlarz , który wieńczy oko. Można żartować, że gdy mrugnie, robi wiatr. - Jej rzęsy wykonane są z wlosia norek - wyjaśnia Alicia Hunter, która zajmuje się profesjonalnym przedłużaniem rzęs. Jej oczy wyglądają świetnie - są zawsze perfekcyjne. Ot i cały sekret.

Jennifer Lopez uwielbia eksperymenty z własnym stylem i praktycznie nie rusza się z domu bez upiększenia swoich naturalnych rzęs. Jennifer Lopez zawsze wygada perfekcyjnie, a jej urodę podziwiają zarówno mężczyźni jak i kobiety na całym świecie. Sekretem tej latynoskiej piękności jest świetlisty makijaż i seksownie podkreślone oczy.  Przyklejając dłuższe kępki w zewnętrznych kącikach uzyskuje efekt kociego oka, natomiast umieszczając je na środku linii rzęs optycznie powiększa i „otwiera” oko.

Bez względu na okazję, Eva zawsze ma mocno podkreślone oczy - kreska eyelinerem, mascara i sztuczne rzęsy. Reszta jej makijażu i stylizacji jest zdecydowanie łagodniejsza. Usta są delikatne, a fryzura klasyczna i naturalna.  Odważna Eva Longoria jest fanką przedłużonych rzęs. Wie, że ekstremalne rzęsy dobrze czują się w towarzystwie czarnych kresek. Unika matowego wykończenia makijażu: błysk dodaje tu lekkości i poprawia proporcje.

Katy Perry jest wielką miłośniczką długich, zalotnie podkręconych rzęs. Gwiazda zaprojektowała nawet własną kolekcję sztucznych rzęs. Katy nawiązała niedawno współpracę z producentem kosmetycznym Eylure. W ramach kontraktu piosenkarka zaprojektowała własną linię sztucznych rzęs. Jako wielka fanka sztucznych rzęs, Katy doskonale wiedziała, jaki efekt chce osiągnąć i brała udział w każdym etapie powstawania rzęs - mówi przedstawiciel marki.

Komentarze
Gravatar

Pawel Martuszewski | 21-11-2012

Musze powiedzieć że Kim Kardashian wygląda oszałamiająco.

Wyślij komentarz